По результатах Всеукраїнського конкурсу «Страхова компанія року – 2019», який проводився у грудні 2019 р. Міжнародним Фінансовим Клубом «Банкір» ПрАТ «Страхова компанія «ІнтерЕкспрес» стала переможцем в номінації «Лідер в сфері медичного страхування». Компанія — універсальний клієнто-орієнтований Страховик, який понад 15 років успішно приймає участь в розвитку ринку небанківських фінансових послуг. В СК «ІнтерЕкспрес» була повністю переглянута концепція розвитку Компанії та визначені основні стратегічні напрямки руху вперед. Колектив чітко зрозумів тезу: «щоб уникнути кризи – потрібна благородна мета та цілеспрямована, дружна команда професіоналів». Чесність, порядність, прозорість в роботі та інноваційний підхід — наш девіз.

А нашими цінностями стала праця направлена на благо і надійний страховий захист наших Клієнтів – Страхувальників та Застрахованих осіб. Саме з цього моменту СК «ІнтерЕкспрес» розпочала свій поступальний розвиток. Зупинимося лише на результатах останнього року нашої роботи, так за перше півріччя 2018 року ми зібрали 21 млн. страхових премій, а за відповідний період 2019 року ця сума виросла до 32 млн. гривень. В Рейтингу журналу «InsuranceTop» по розміру страхових виплат за перше півріччя 2019 року СК «ІнтерЕкспрес» займає 23 місце. Ми чітко розуміємо, що запорукою успіху нашого бізнесу є подальша адаптація Компанії до інтересів Страхувальника та вибір альтернативної стратегії розвитку. А наше основне завдання в цьому – трансформувати наші наміри в процес управління.

16 грудня 2019 року

ПрАТ «СК «ІнтерЕкспрес» стала переможцем тендеру по добровільному медичному страхуванню працівників ДЕРЖАВНОЇ КОМПАНІЇ «УКРСПЕЦЕКСПОРТ»

ПрАТ «СК «ІнтерЕкспрес» стала переможцем відкритих торгів публічних закупівель системи ProZorro та єдиною страховою компанією, яка буде забезпечувати добровільним медичним страхуванням (безперерним страхуванням здоров’я) працівників Державного підприємства «УКРСПЕЦЕКСПОРТ», а також членів їх родин у 2020 році. В аукціоні також приймали участь ПрАТ «СК «КРОНА», ПрАТ «Страхова компанія «Брокбізнес», ПрАТ «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ПРОВІДНА», ПРАТ «ПТ «ЄВРОПОЛІС».

27.12.2019 р. між ПрАТ «СК «ІнтерЕкспрес» та Державним підприємством «УКРСПЕЦЕКСПОРТ» підписано Договір страхування на 440 Застрахованих осіб загальний обсяг відповідальності за яким становить 66 000 000 грн.

Державне підприємство «УКРСПЕЦЕКСПОРТ» є уповноваженим державою посередником у здійсненні зовнішньоекономічної діяльності у сфері експорту та імпорту продукції і послуг військового та спеціального призначення.

9 грудня 2019 року
ПрАТ СК «ІнтерЕкспрес» стала переможцем тендеру по «Обов’язковому страхуванню від нещасних випадків на транспорті»
Докладніше…

2 вересня 2019 року
Оновлення рейтингу фінансової стійкості страховика СК ІнтерЕкспрес
Докладніше…

9 серпня 2019 року
15 РОКІВ НАДІЙНОГО СТРАХОВОГО ЗАХИСТУ! ДЯКУЄМО, ЩО ВИ З НАМИ!
Докладніше…

25 липня 2019 року
СК ІнтерЕкспрес провела підсумки роботи за 1 півріччя 2019 р.
Докладніше…

13 червня 2019 року
СК ІнтерЕкспрес прийняла участь у Третій Міжнародній Конференції InsuranceNEXT’UA 2019
Докладніше…

12 червня 2019 року
Оновлення рейтингу фінансової стійкості страховика СК ІнтерЕкспрес
Докладніше…

17 — 19 квітня 2019 р.
СК ІнтерЕкспрес прийняла участь у X ЮВІЛЕЙНОМУ МІЖНАРОДНОМУ МЕДИЧНОМУ ФОРУМІ
Докладніше…

13-16 лютого 2019 р.
СК ІнтерЕкспрес прийняла участь у XV Міжнародній Карпатській страховій конференції в Яремче

Докладніше…

7 листопада 2018 року
СК ІнтерЕкспрес прийняла участь в медичному форумі «Медична реформа: місія (не) здійсненна»

Докладніше…