20.05.2018 р.

Пам’яті Президента ПрАТ СК «IнтерЕкспрес» Кісельова Євгена Михайловича

20 травня 2018 року, після тривалої боротьби з тяжкою хворобою, пішов з життя видатний вчений, доктор наук, заслужений діяч в області створення полімерних матеріалів для біотехнологій та медицини, один із засновників та лідерів сучасного медичного страхування,Кисельов Євген Михайлович.

Народився Євген Михайлович 3 жовтня 1953 року в місті Южно-Сахалінськ. Вищу освіту здобув у Львівському політехнічному інституті по спеціальності «Інженер-хімік-технолог». У 1982 році захистив кандидатську, а в 1998 році – докторську дисертацію. Викладав в вищому учбовому закладі, працював над створенням полімерних матеріалів для біотехнологій та медицини, проходив стажування у Франції та США.

     Його наукова діяльність нараховує понад 150 наукових робіт, а також 47 патентів та авторських свідоцтв. Заслуги Євгена Михайловича були відмічені нагородами Міністерства освіти України, Державної адміністрації залізничного транспорту України, Української Федерації охорони здоров’я.

     З 1999 року Євген Михайлович почав професіональну діяльність в сфері медичного страхування, стояв у витоків становлення медичного страхування на «Укрзалізниці». В 2001 році очолив Наглядову раду АСК «ІнтерТрансПоліс», а з 2005 року займав посаду Президента ПрАТ СК «ІнтерЕкспрес».

      Євген Михайлович був різносторонньою особою, захоплювався спортом – віндсерфінгом, підводним плаванням, гірськими та водними лижами.

     Люблячий чоловік, турботливий батько та уважний дідусь для двох внуків, він називав себе войовничим оптимістом, ніколи не опускав рук та не скаржився на життя, а крок за кроком йшов до поставленої мети.

     Наші товариські зустрічі будуть біднішими без його дотепного гумору, дружнього сміху, безмежної енергії. Його активність, життєрадісність, а також ініціативність, цілеспрямованість – були для нас прикладом. Він залишиться в наших серцях надійним товаришем та мудрим порадником, завжди готовим прийти на допомогу в будь-якій ситуації. Пам’ятаємо, любимо, сумуємо.