01 січня 2020 року

ПрАТ «СК «ІнтерЕкспрес» виграла у комерційному тендері на право укладання договорів у 2020 році по Лоту №1 на добровільне страхування вантажів та Лоту №2 по бов’язковому страхуванню відповідальності при перевезенні небезпечних вантажів

Між ПрАТ «СК «ІнтерЕкспрес» та ТОВ «БНК-УКРАЇНА» заключено 2 договори страхування строком з 01.01.2020 по 31.12.2020 «З відповідальністю за всі ризики»; додаткові ризики: Втрата вантажу внаслідок шахрайських дій, в тому числі з використанням імені одержувача, його агента або митного органу, їх бланків, штампів і / або печаток, а також підроблених товаророзпорядчих і / або митних документів;

Нестача вантажу при цілісності і непорушених пломб вантажовідправника на транспортному засобі;
Вогню, блискавки, бурі та інших стихійних лих;
Відсутність цистерн з вантажем на станції вантажоодержувача більше 30 діб з дати митного кордону;
Протиправні дії третіх осіб (крадіжка, розбій, розкрадання).
Товариство з обмеженою відповідальністю «БНК-УКРАЇНА» є провідним імпортером якісних нафтопродуктів виробництва білоруських нафтопереробних заводів, яке здійснює свою діяльність на ринку України з 2010 року. Засновниками ТОВ «БНК-УКРАЇНА» є ЗАТ «Білоруська нафтова компанія» і РУП «Виробниче Об’єднання «Белоруснефть». Основними напрямками діяльності компанії є: імпорт і реалізація нафтопродуктів (оптимізація і розширення географії постачання нафтопродуктів білоруського виробництва); надання повного комплексу транспортно-експедиторських послуг з транспортування різних вантажів залізничним транспортом по території України.

16 грудня 2019 року

ПрАТ «СК «ІнтерЕкспрес» стала переможцем тендеру по добровільному медичному страхуванню працівників ДЕРЖАВНОЇ КОМПАНІЇ «УКРСПЕЦЕКСПОРТ»

ПрАТ «СК «ІнтерЕкспрес» стала переможцем відкритих торгів публічних закупівель системи ProZorro та єдиною страховою компанією, яка буде забезпечувати добровільним медичним страхуванням (безперерним страхуванням здоров’я) працівників Державного підприємства «УКРСПЕЦЕКСПОРТ», а також членів їх родин у 2020 році. В аукціоні також приймали участь ПрАТ «СК «КРОНА», ПрАТ «Страхова компанія «Брокбізнес», ПрАТ «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ПРОВІДНА», ПРАТ «ПТ «ЄВРОПОЛІС».

27.12.2019 р. між ПрАТ «СК «ІнтерЕкспрес» та Державним підприємством «УКРСПЕЦЕКСПОРТ» підписано Договір страхування на 440 Застрахованих осіб загальний обсяг відповідальності за яким становить 66 000 000 грн.

Державне підприємство «УКРСПЕЦЕКСПОРТ» є уповноваженим державою посередником у здійсненні зовнішньоекономічної діяльності у сфері експорту та імпорту продукції і послуг військового та спеціального призначення.

9 грудня 2019 року
ПрАТ СК «ІнтерЕкспрес» стала переможцем тендеру по «Обов’язковому страхуванню від нещасних випадків на транспорті»
Докладніше…

2 вересня 2019 року
Оновлення рейтингу фінансової стійкості страховика СК ІнтерЕкспрес
Докладніше…

9 серпня 2019 року
15 РОКІВ НАДІЙНОГО СТРАХОВОГО ЗАХИСТУ! ДЯКУЄМО, ЩО ВИ З НАМИ!
Докладніше…

25 липня 2019 року
СК ІнтерЕкспрес провела підсумки роботи за 1 півріччя 2019 р.
Докладніше…

13 червня 2019 року
СК ІнтерЕкспрес прийняла участь у Третій Міжнародній Конференції InsuranceNEXT’UA 2019
Докладніше…

12 червня 2019 року
Оновлення рейтингу фінансової стійкості страховика СК ІнтерЕкспрес
Докладніше…

17 — 19 квітня 2019 р.
СК ІнтерЕкспрес прийняла участь у X ЮВІЛЕЙНОМУ МІЖНАРОДНОМУ МЕДИЧНОМУ ФОРУМІ
Докладніше…

13-16 лютого 2019 р.
СК ІнтерЕкспрес прийняла участь у XV Міжнародній Карпатській страховій конференції в Яремче

Докладніше…

7 листопада 2018 року
СК ІнтерЕкспрес прийняла участь в медичному форумі «Медична реформа: місія (не) здійсненна»

Докладніше…