30 березня 2021 року

Підтримка! Вона сьогодні актуальна, як ніколи!

У світлі останніх подій українські лікарні мають потребу в ній найбільше. Для Страхової Компанії «ІнтерЕкспрес» благодійна допомога медичним закладам АТ «Укрзалізниця» вже стала звичною справою. Це наша свідома громадянська позиція. Це наш обов’язок. Наша підтримка. Наша вдячність.
На даний час в березні ПрАТ «СК «ІнтерЕкспрес» перевела в медустанови АТ «Укрзалізниця» 4 кисневих концентратори — два в Київську клінічну лікарню №3 і два у Львівську клінічну лікарню. Це вже не перша благодійна допомога лікарням АТ «Укрзалізниця». Раніше клінічним лікарням філії «ЦОЗ» були надані захисні костюми, маски та інші витратні матеріали для захисту персоналу, тест-системи, ліки і медичні вироби, вартість яких склала понад 500 000 гривень. Впевнені, що разом нам вдасться подолати ситуацію на тлі світової пандемії з мінімальними втратами. Закликаємо бізнес-спільноту не відстоювати проблеми, а по можливості допомагати українським лікарням.
Бережіть себе і своїх близьких!

22 березня 2021 року

ПрАТ «СК «ІнтерЕкспрес» прийняла участь у ХVІI Міжнародній Карпатській страховій конференції

Раді повідомити, ПрАТ «СК «ІнтерЕкспрес» виступила партнером та прийняла участь у XVII Міжнародній Карпатській фінансовій конференції, яка проходила 17-20 березня 2021 року у Львові.
Організаторами традиційно виступили Центр бiзнес-стратегiй «Перспектива», Ліга страхових організацій України (ЛСОУ) за підтримки Асоціації фінансових інституцій та Асоціації Страховий Бізнес.
На Конференцію були запрошені представники Верховної Ради України, Національного банку України, регулюючих органів, керівники фінансових підприємств (банків, страхових компаній), вчені та міжнародні експерти.


Голова Правління ПрАТ «СК «ІнтерЕкспрес» — Кушнір Віктор Михайлович взяв участь у обговоренні актуальних питань стану фінансового бізнесу, тенденції та прогнози щодо майбутніх макроекономічних викликів.
Щиро вдячні Організаторам за можливість обміну досвідом із фінансовим ринком України та світу!

26 лютого 2021 року

ПрАТ «СК «ІнтерЕкспрес» провела підсумки роботи за 2020 рік

Страхові премії порівняно з аналогічним періодом 2019 року зросли на 3,47% та склали 71 млн.грн. Рівень страхових виплат компанії за 2020 рік становить 37,8%
За 2020 рік СК «ІнтерЕкспрес» було врегульовано більше 23 000 страхових випадків, виплати по яким досягли майже 27 млн.грн. Станом на 31.12.2020 р. активи компанії складають 44,3 млн.грн., страхові резерви сформовані на рівні 6,1 млн.грн., а поточні зобов’язання складають 3,0 млн.грн.
Страхові резерви СК «ІнтерЕкспрес» покриті високоліквідними активами. Фактичний запас платоспроможності перевищує нормативний майже в 2 рази.

29 січня 2021 року

ПрАТ «СК «ІнтерЕкспес» стала переможцем конкурсу з добровільного медичного страхування

ПрАТ «СК «ІнтерЕкспес» стала переможцем конкурсу з централізованого відбору постачальників страхових послуг з добровільного медичного страхування працівників Державного Концерну «Укроборонпром», що проводився в державній системі публічних закупівель ProZorro. У 2021 році Компанія буде забезпечувати надійним страховим захистом понад 7000 працівників ДК «Укроборонпром» за програмами з добровільного медичного страхування, нещасних випадків та страхування здоров’я на випадок захворювання COVID-19.
В конкурсі також приймали участь ТДВ «СК «Гардіан», ПрАТ «СК «ЄВРОІНС УКРАИНА», ТДВ «СК «МОТОР-ГАРАНТ», ПрАТ «СК «Місто», АТ «СК «ІНГО», ПрАТ «СК «КРОНА», ПрАТ «СК «АЛЬФА-СТРАХУВАННЯ».

02 жовтня 2020 року

Страхування COVID-19
Докладніше…

01 жовтня 2020 року

Виплата по страховому випадку
Докладніше…

14 вересня 2020 року

XХ Міжнародний фінансовий форум
Докладніше…

07 вересня 2020 року

Оновлення рейтингу фінансової стійкості страховика СК ІнтерЕкспрес
Докладніше…

26-29 лютого 2020 року

ПрАТ «СК «ІнтерЕкспрес» прийняла участь у ХVI Міжнародній Карпатській страховій конференції
Докладніше…

25 лютого 2020 року

ПрАТ «СК «ІнтерЕкспрес» провела підсумки роботи за 2019 р.
Докладніше…

01 січня 2020 року

ПрАТ «СК «ІнтерЕкспрес» виграла у комерційному тендері на право укладання договорів у 2020 році по Лоту №1 на добровільне страхування вантажів та Лоту №2 по бов’язковому страхуванню відповідальності при перевезенні небезпечних вантажів
Докладніше…