Шановний клієнте!

У разі настання страхової події Вам необхідно:

  1. Зателефонувати з місця події в контакт — центр ПрАТ СК «ІнтерЕкспрес»за телефоном(0800) 755 017– Цілодобово
  2. Задля якісного й оперативного врегулювання страхової події діяти у суворій відповідності з рекомендаціями оператора контакт-центру.

Дії застрахованої особи (КАСКО) у разі страхового випадку:

1. Вжити всіх можливих та доречних заходів для здійснення допомоги потерпілим, зменшення розміру збитку, та порятунку ТЗ.

ПРИМІТКА: Ні в якому разі не визнавайте свою вину без письмової згоди Страховика.

2. Негайно, але не пізніше24 годин, необхідно повідомити про настання події, що може бути кваліфікована як страховий випадок, відповідні компетентні органи та асистуючу компанію.

(0800) 755 017 (безкоштовно зі стаціонарного)

(044) 287-47-16 (цілодобова багатоканальна лінія)

Чітко виконувати інструкції оператора контакт-центру, якийдопоможе викликати та проконтролювати приїздвідповідних органів МВС, при необхідності швидкої допомоги та інших компетентних органів,а такожнадасть консультаціющодо невідкладних подальших дій страхувальника. Спеціаліст страхової компаніїзареєструє страховий випадок,прийме заявущодо прибуття експерта (аварійного комісара) на місце ДТП та при необхідності замовить евакуатор.

3. Письмово оформити заявупро настання події, що може бути кваліфікована як страховий випадок:

  • не пізніше 5-ти робочих днів, якщо страхова подія трапилася на території України;
  • як тільки Страхувальник повернувся в Україну, якщо страхова подія трапилась за межами України.

4.Надати застрахований ТЗ для огляду представником Страховика.

Увага! Не ремонтувати транспортний засіб поки його не огляне представник страхової компанії.

ЗБІР ДОКУМЕНТІВ   (здійснюється Страхувальником та Страховиком)

ВИПЛАТА   страхового відшкодування здійснюється Страховиком у строк   30 робочих днів, починаючи з дня одержання письмового повідомлення про настання страхового випадку. Якщо даного строку виявилося недостатньо для з’ясування обставин, що впливають на визначення відповідальності Страховика, страхове відшкодування сплачується протягом   15 робочих днів від дати отримання останнього документу, необхідного для з’ясування обставин страхового випадку та/або розміру збитку. 

СТРАХОВЕ ВІДШКОДУВАННЯ   виплачується в залежності від передбаченого договором страхування варіанту виплати страхового відшкодування.

Після отримання страхового відшкодування  обов’язково   надати для огляду відремонтований транспортний засіб уповноваженому представнику страхової компанії.