1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Друк

Питання та відповіді

 Хто може укласти договір страхування?

Договір страхування може укласти юридична або дієздатна фізична особа, в т.ч. зареєстрована як суб’єкт підприємницької діяльності, яка укладає договір страхування зі страховиком і є: власником транспортного засобу; користується ТЗ на правах оренди, лізингу, прокату і т.д., є довіреною собою на підставі довіреності на право керування чи розпорядження ТЗ або записі в тех. паспорті ТЗ.

 Від чого залежить вартість КАСКО?

Вартість КАСКО визначається індивідуально в залежності від марки, моделі, терміну експлуатації та потужності двигуна транспортного засобу, умов зберігання автомобіля, наявності та міри надійності протиугінних пристроїв, водійського стажу осіб, які мають право керувати транспортним засобом, кількості автомобілів, які підлягають страхуванню і т.п.

 Транспортні засоби до якого віку приймаються на автострахування?

 Автомобілі віком до 8 років беруться на страхування за стандартними умовами. Для транспортних засобів віком від 8 років передбачена окрема опція, за якою страхове відшкодування здійснюється лише у випадку повної конструктивної загибелі або у випадку незаконного заволодіння транспортним засобом.

 Чи можна змінити умови договору під час його дії?

 Зміни програми страхування, а також будь-які зміни, що звужують або обмежують обов’язки Страхувальника щодо сплати страхових внесків, можуть бути внесені до Договору лише по закінченню двох повних років дії. Договору страхування.Зміни, що звужують обов’язки Страхувальника щодо сплати страхових внесків (зменшення розміру страхового внеску від початкового страхового внеску, вказаного в Договорі страхування) можуть бути внесені в межах 25% лише один раз за весь період дії Договору страхування. Якщо зміни, що вносяться до Договору, призводять до збільшення страхової відповідальності Страховика, останній має право вимагати від Страхувальника додаткову інформацію для оцінки ступеня ризику на момент внесення таких змін.

 Що таке франшиза?

Франшиза – визначена договором страхування частина збитків, що не відшкодовується Страховиком.

joomlathemes