1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Друк

Цінності страхової компанії

ПрАТ Страхова Компанія «ІнтерЕкспрес», глибоко і всебічно оцінюючи свої ділові можливості та перспективи розвитку, встановлює та декларує наступні моральні пріоритети і суспільно значимі цілі власної діяльності:

Стосовно клієнтів:

Розвиваючи та реалізуючи високопрофесійне, надійне страхування здоров'я клієнтів, різних ділових і побутових ризиків, ми допомагаємо нашим клієнтам впевнено йти по життю, ставити й втілювати масштабні цілі, розкривати свій творчий потенціал і цілком присвячувати себе вирішенню принципово важливих задач. Завдання страхової компанії «ІнтерЕкспрес» – зберегти й захистити здоров'я наших клієнтів та результати їхньої праці.

Стосовно суспільства:

Впроваджуючи сучасні технології страхування в щоденну практику, ми вносимо свій внесок у формування ділової й, у цілому, соціальної культури. Ми всебічно сприяємо тому, щоб життя в Україні ставало все більш передбачуване, кероване, організоване, зрозуміле й ефективне. Ми сприяємо розвитку в суспільстві атмосфери взаємовигідного партнерства з рівномірним розподілом ризиків між учасниками ділових відносин. Ми впроваджуємо психологію впевненості й своєю професійною діяльністю знижуємо рівень тривоги й агресії в суспільстві.

Стосовно ділових партнерів:

Ми розглядаємо своїх ділових партнерів як соратників, чия професійна результативність, благополуччя й процвітання є обов'язковою умовою нашого власного успіху. Ми добре розуміємо, що тільки працюючи на партнера, забезпечуючи його ефективну діяльність всіма наявними в нашому розпорядженні засобами, ми можемо розраховувати на досягнення поставлених перед нами цілей.

Стосовно ринку й конкурентів:

Ми працюємо, розвиваємося в конкурентному страховому ринку. Ми – реалісти, і приймаємо ринок таким, який він є сьогодні. Ми бажаємо своїми зусиллями, своєю працею зробити страхове співтовариство цивілізованим і прозорим. Для цього ми готові брати активну участь у роботі всіх об'єднаннях страховиків України, громадських організацій, інтереси яких знаходяться в розвитку страхового ринку. Ми за нормальну, здорову конкуренцію. Ми не боїмося конкурентів – ми вдячні їм за те, що вони змушують нас думати, рухатися вперед, прогресувати.

Стосовно працівників Компанії:

Говорячи «МИ», Компанія має на увазі всіх, хто працює й буде працювати в нашому колективі. Наша Компанія – це, насамперед, наші співробітники. Тому ми будемо спрямовувати значну частину потенціалу Компанії на всебічний розвиток працівників, на постійне поліпшення якості їхньої праці й життя.

 

joomlathemes