Події

СК ІнтерЕкспрес прийняла участь у XV Міжнародній Карпатській страховій конференції в Яремче

Роботу конференції відкрила дискусія «Зміни і тенденції на міжнародних та національних фінансових ринках». Учасники обговорили тренди глобальних ринків капіталу і динаміку світової економіки, заслухали порівняльні оцінки висновків провідних експертів по ситуації в світовій економіці та їх вплив на національну економіку, ознайомилися зі сценаріями Уряду розвитку макроекономіки у 2020 році.
Друга конференція першого дня роботи «Україна і світ: розрахунки, очікування і рекомендації» розглянула міжнародний досвід країн-учасниць конференції.
Другий день роботи розпочався з конференції «Законодавчі ініціативи, нагляд і регулювання фінансового ринку України». Учасники розглянули питання стану, проблем та перспектив українського страхування, планів регуляторів і очікування страхового ринку, проаналізували проблеми на шляху до стабільного ринку.
Карпатська страхова конференція — значуща подія на страховому ринку, що дозволяє професійно і об’єктивно обговорити стан страхування в Україні, в тому числі у ставленні до світових ринків, визначити основні проблеми, що впливають на нього, окреслити прогнози подальшого розвитку.