Події

ПрАТ «СК «ІнтерЕкспрес» стала переможцем тендеру по добровільному медичному страхуванню працівників ДЕРЖАВНОЇ КОМПАНІЇ «УКРСПЕЦЕКСПОРТ»

ПрАТ «СК «ІнтерЕкспрес» стала переможцем відкритих торгів публічних закупівель системи ProZorro та єдиною страховою компанією, яка буде забезпечувати добровільним медичним страхуванням (безперерним страхуванням здоров’я) працівників Державного підприємства «УКРСПЕЦЕКСПОРТ», а також членів їх родин у 2020 році. В аукціоні також приймали участь ПрАТ «СК «КРОНА», ПрАТ «Страхова компанія «Брокбізнес», ПрАТ «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ПРОВІДНА», ПРАТ «ПТ «ЄВРОПОЛІС».
27.12.2019 р. між ПрАТ «СК «ІнтерЕкспрес» та Державним підприємством «УКРСПЕЦЕКСПОРТ» підписано Договір страхування на 440 Застрахованих осіб загальний обсяг відповідальності за яким становить 66 000 000 грн.
Державне підприємство «УКРСПЕЦЕКСПОРТ» є уповноваженим державою посередником у здійсненні зовнішньоекономічної діяльності у сфері експорту та імпорту продукції і послуг військового та спеціального призначення.