1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Друк

Добровільне страхування медичних витрат

Страховим ризиком є подія, яка має ознаки ймовірності та випадковості настання:

  • хвороба Застрахованої особи, у тому числі, внаслідок нещасного випадку;

  • смерть Застрахованої особи внаслідок хвороби під час перебування у медичному закладі.

Договором страхування можуть бути передбачені наступні Програми:

Програма «А» - «Амбулаторно-поліклінічне лікування». На умовах цієї Програми страхова компанія може здійснити виплату шляхом сплати медичної допомоги та медичних послуг, наданих Застрахованій особі при амбулаторно-поліклінічному лікуванні, в тому числі при лікуванні в умовах денного стаціонару.

Програма «В» - «Стаціонарне лікування». На умовах цієї Програми страхова компанія може здійснити виплату шляхом сплати медичної допомоги та медичних послуг, наданих Застрахованій особі при стаціонарному лікуванні у відділеннях загального профілю та спеціалізованих відділеннях.

Програма «С» - «Швидка медична допомога». На умовах цієї Програми страхова компанія може здійснити виплату шляхом сплати медичної допомоги та медичних послуг, наданих Застрахованій особі загальнопрофільними або спеціалізованими бригадами швидкої допомоги.

Програма «Д» - «Страхування дітей». На умовах цієї Програми страхова компанія може здійснити виплату шляхом сплати медичної допомоги та медичних послуг, що надаються дітям віком від 3 до 14 років на умовах обраної програми страхування (А, В, С).

 

Правила ДС медичних витрат

joomlathemes