25 квітня 2019 року

СК ІнтерЕкспрес провела підсумки роботи за 1 квартал 2019 р.

Страхові премії порівняно з аналогічним періодом 2018 р. зросли на 44% та склали майже 15 млн. грн.

Рівень страхових виплат компанії склав 55%.

За 1 квартал 2019 р. СК ІнтерЕкспрес було врегульовано білше 10 тис. страхових випадків, виплати по яким становили 8,2 млн. грн.

Станом на 31.03.2019 р. Активи компанії складають 33 млн. грн., страхові резерви сформовані на рівні 5 млн. грн., а зобов’язання складають 3,1 млн. грн.

Страхові резерви СК «ІнтерЕкспрес» покриті високоліквідними активами.

Фактичний запас платоспроможності перевищує нормативний в 1,5 раза.

17 — 19 квітня 2019 р.

СК ІнтерЕкспрес прийняла участь у X ЮВІЛЕЙНОМУ МІЖНАРОДНОМУ МЕДИЧНОМУ ФОРУМІ

Міжнародний медичний форум — це масштабний комплексний захід інноваційної спрямованості, який об’єднує науково-практичну програму та спеціалізовані експозиції і створює міжнародну платформу для обміну досвідомта підвищення кваліфікації фахівців охорони здоров’я.

Організаторами Міжнародного медичного форуму стали Національна академія медичних наук України, Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, Компанія LMT.
Захід відбувся за підтримки Президента України, Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров’яУкраїни, Київської міської державної адміністрації та під патронатом Комітету Верховної Ради України з питаньохорони здоров’я.
До підготовки й інформаційного наповнення заходу також долучилися медичні асоціації, громадські об’єднання,
вищі навчальні медичні заклади, вітчизняні та зарубіжні ЗМІ.

13-16 лютого 2019 р.

СК ІнтерЕкспрес прийняла участь у XV Міжнародній Карпатській страховій конференції в Яремче

Роботу конференції відкрила дискусія «Зміни і тенденції на міжнародних та національних фінансових ринках». Учасники обговорили тренди глобальних ринків капіталу і динаміку світової економіки, заслухали порівняльні оцінки висновків провідних експертів по ситуації в світовій економіці та їх вплив на національну економіку, ознайомилися зі сценаріями Уряду розвитку макроекономіки у 2020 році.

Друга конференція першого дня роботи «Україна і світ: розрахунки, очікування і рекомендації» розглянула міжнародний досвід країн-учасниць конференції.

Другий день роботи розпочався з конференції «Законодавчі ініціативи, нагляд і регулювання фінансового ринку України». Учасники розглянули питання стану, проблем та перспектив українського страхування, планів регуляторів і очікування страхового ринку, проаналізували проблеми на шляху до стабільного ринку.

Карпатська страхова конференція — значуща подія на страховому ринку, що дозволяє професійно і об’єктивно обговорити стан страхування в Україні, в тому числі у ставленні до світових ринків, визначити основні проблеми, що впливають на нього, окреслити прогнози подальшого розвитку.

7 листопада 2018 року

СК ІнтерЕкспрес прийняла участь в медичному форумі «Медична реформа: місія (не) здійсненна»

Медична революція – саме так можна описати сучасні зміни в галузі охорони здоров’я України. Як і будь-яка революція, вона неодмінно вплине на кожного громадянина з усіх куточків України.
Таким чином, разом зі спікерами та модераторами заходу ми знаходимо відповідь на питання чи здійсненна місія медичної реформи в Україні.